Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz zapewnia, że nie będzie wycinki drzew przy ul. Sobieskiego

„W związku z planowaną inwestycją dot. remontu nawierzchni ulicy Jana III Sobieskiego i złożonym do Starostwa Powiatowego w Dębicy w dniu 16.01.2024 r. wnioskiem dotyczącym usunięcia drzew informujemy, iż przedmiotowy wniosek zostanie wycofany, a prace remontowe wykonane zostaną w sposób umożliwiający pozostawienie drzew w istniejącej formie” – można dziś przeczytać na stronie Urzędu Miasta Dębica.

Do tematu wycinki drzew na Sobieskiego na swoim prywatnym profilu odniósł się także burmistrz Mariusz Szewczyk:
„Szanowni Mieszkańcy Dębicy, w związku z prowadzoną dyskusją na temat wycinki drzew przy ulicy Sobieskiego, informuję, że podtrzymuje swoją deklarację, którą wyraziłem podczas Sesji Rady Miejskiej. Nie będzie wycinki drzew przy przebudowie ul. Sobieskiego. Słowa dotrzymam. Stosowna informacja w tym temacie zostanie opublikowana w poniedziałek w serwisie informacyjnym miasta”

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.