Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na sportowo uczcili śp. Kazimierza Saka

Osiem drużyn piłkarskich z powiatu dębickiego wzięło udział w I Turnieju Młodych Talentów w piłce nożnej o puchar imienia Kazimierza Saka. Rywalizacji młodych sportowców przyglądali się m.in.: żona, córki i przyjaciele zmarłego radnego i dyrektora obiektów sportowych MOSiR.

Dom Sportu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ostatnią sobotę gościł młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2014. Drużyny: MKS DAP Dębica, Czarnovia Czarna, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Akademii Igloopol Dębica, Jodłowska Akademia Piłkarska Diament, MULKS Pustynia, KS Legion Pilzno, Szkółka Piłkarska Straszęcin oraz Akademia Piłkarska Gminy Dębica Chemik Pustków rywalizowały w Turnieju Młodych Talentów o puchar imienia Kazimierza Saka.

– Jestem niezmiernie wdzięczna, że został zorganizowany taki turniej. Mój mąż zawsze poświęcał dużo czasu młodzieży, która trenowała na miejskich obiektach sportowych. Nie ukrywam, że dzisiejsze wydarzenie jest dla mnie bardzo ważne – mówiła w czasie zawodów Jadwiga Sak, żona zmarłego radnego i dyrektora obiektów sportowych MOSiR.

Rywalizacja młodych zawodników przebiegała w przyjacielskiej atmosferze zgodnie z zasadami Fair Play. Na piłkarzy czekały medale, puchary oraz słodka niespodzianka ufundowana przez żonę śp. Kazimierza Saka.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.