Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

O żydowskich mieszkańcach Dębicy opowiada dr Arkadiusz Więch – ZDJĘCIA

W Muzeum Regionalnym w Dębicy o godz. 17.00 rozpoczął się Wieczór Galicyjski z żydowskimi mieszkańcami dawnej Dębicy WSPÓLNOTA-KULTURA-CODZIENNOŚĆ. Wykład o tym jak żyło się Żydom i chrześcijanom w Dębicy wygłosił dr Arkadiusz Więch. Po wykładzie ma odbyć się krótka dyskusja.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.