Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Budowali wał, wypompowywali wodę i poszukiwali zaginionej osoby – ćwiczenia jednostek OSP w Gminie Czarna

W niedzielę 18 lutego odbyły się ćwiczenia wszystkich jednostek OSP Gminy Czarna wraz z pododdziałami 33 batalionu lekkiej piechoty z Dębicy- 3 Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Ćwiczenia składały się z następujących etapów:
▪️budowa wału i pompowanie wody;
▪️poszukiwanie osoby zaginionej;
▪️wypadek komunikacyjny z dużą ilością osób poszkodowanych;
▪️ewakuacja osób poszkodowanych w wyniku pożaru budynku użyteczności publicznej.

Fot. OSP Grabiny

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.