Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ogłoszono konkursy na stanowiska dyrektorów trzech szkół i jednego przedszkola

Ruszyły procedury konkursowe mające na celu wyłonienie dyrektorów trzech miejskich szkół podstawowych oraz jednego przedszkola. Kandydaci swoje dokumenty aplikacyjne mogą składać do 28 lutego.

Burmistrz Dębicy ogłosił konkurs na dyrektorów: Szkoły Podstawowej nr 4 w Dębicy; Szkoły Podstawowej nr 6 w Dębicy; Szkoły Podstawowej nr 12 w Dębicy oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 w Dębicy.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania wynikające z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej, oraz publicznej placówce.

Kandydaci na dyrektorów swoje oferty mogą składać do 28 lutego w Miejskim Zarządzie Oświaty w Dębicy (pokój 132), w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym, numerem telefonu i dopiskiem nazwy placówki, do której aplikują.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.