Previous
Next
Previous
Next

Pijany 38-latek z Nagawczyny dostał 2500 tysiąca mandatu. Jego kolega 1000 złotych

Wysokie grzywny i liczne apele o zachowanie rozsądku na drodze, najwidoczniej nie przekonały dwóch nietrzeźwych rowerzystów zatrzymanych wczoraj na terenie miasta Dębica. Jeden z nich, 38-letni mieszkaniec Nagawczyny, miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Obaj rowerzyści zostali ukarani wysokimi mandatami.

Wczoraj około godz. 8.30, policjanci z dębickiej drogówki, na ulicy Rzeszowskiej, zatrzymali do kontroli dwóch rowerzystów. Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od mężczyzn alkohol.Okazało się, że obaj mieszkańcy Nagawczyny są pod wpływem alkoholu.

Młodszy z nich, 38-latek miał ponad 1,7 promila alkoholu w oragnizmie. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 2500 zł. Drugi z mieszkańców Nagawczyny, 48-latek był w stanie po spożyciu. W tym przypadku fukcionariusze ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 1000 zł. 

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.