Previous
Next
Previous
Next

Wernisaż Wystawy Środowiskowej

Blisko 50 artystów związanych z Dębicą prezentuje swoje prace podczas tegorocznej Wystawy Środowiskowej w Galerii Sztuki MOK w Dębicy. Wernisaż wystawy, który odbył się w piątek 9 lutego był okazją do podziwiania zróżnicowanych dzieł artystycznych, ale także do spotkania z autorami prac.

W piątek, 9 lutego, odbył się wernisaż corocznej Wystawy Środowiskowej, organizowanej w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło uwagę licznych miłośników sztuki oraz mieszkańców zainteresowanych lokalnymi talentami. Wernisaż otworzył drzwi do fascynującego świata blisko 50 artystów związanych z Dębicą, umożliwiając zarówno podziwianie ich różnorodnych dzieł, jak i bezpośrednią interakcję z twórcami.

W spotkaniu wziął udział zastępca Burmistrza Maciej Małozięć, który pogratulował artystom, podkreślając istotną rolę jaką doroczna Wystawa Środowiskowa pełni w jednoczeniu społeczności wokół sztuki lokalnej.

Wystawę można odwiedzać do 9 marca. Ekspozycja obejmuje zróżnicowane formy artystyczne. Zobaczyć możemy dzieła malarskie, rysunki, fotografie i grafiki, a także rzeźby, ceramikę oraz tkaniny artystyczne.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.