Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Dębicy kadencji 2018-2024 – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj (27 marca) odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej w Dębicy kadencji 2018-2024. W tym czasie przeprowadzono 90 sesji Rady Miejskiej, w czasie których przyjęto około 650 uchwał. Na zakończenie obrad za współpracę rajcom podziękował burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem.

W porządku ostatnich obrad znalazł się m.in. Gminny Program Wspierania Rodziny w Mieście Dębica na lata 2024, „Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasta Dębica w 2024 roku” oraz zmiana uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Dębica.

Na zakończenie sesji przewodniczący Rady Miejskiej Józef Sieradzki podziękował rajcom oraz władzom miasta za współpracę w kończącej się kadencji.

Ze wzruszeniem radni uroczyście pożegnali także Joannę Ożóg, która w radzie zasiadała przez ostatnie osiem kadencji. Podziękowania do Rady Miejskiej skierował również burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem. Wszyscy rajcy mijającej kadencji otrzymali pamiątkowe dyplomy.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.