Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Dramatyczna walka w nurcie Wisłoki

Do groźnego zdarzenia doszło dziś około godziny 12.00 na górnym odcinku Wisłoki w miejscowości Myscowa. Samochód dostawczy usiłował przejechać przez wodę po płytach ułożonych na dnie. Nagle pojazd zjechał na głęboką wodę.

Fot. OSP Myscowa

Sytuacja była bardzo groźna, bo silny nurt zaczął spychać auto z płyt. W środku uwięziony był kierowca. Na pomoc wezwano strażaków, którzy w pierwszej kolejności uwolnili mężczyznę z kabiny pojazdu.

Fot. OSP Myscowa

Uwięziony na środku rzeki samochód strażacy wyciągnęli na brzeg przy pomocy wyciągarki. W akcji brali strażacy z KP PSP w Jaśle, OSP Krempna oraz OSP Myscowa.

Fot. OSP Myscowa

Fot. OSP Myscowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.