Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rusza kolejny etap modernizacji stadionu Wisłoki

Burmistrz Mariusz Szewczyk podpisał umowę z wykonawcą na realizację III etapu przebudowy stadionu miejskiego przy ul. Parkowej. W ramach prac ma powstać m.in. zadaszenie nad trybuną, balustrady i podział na sektory.

Firma PBU HAND-BUD Sp. z o.o. ma cztery miesiące od podpisania umowy, aby wybudować zadaszenie nad trybuną zachodnią, wykonać balustrady na trybunie oraz podziały na sektory. W ramach prac mają być również zamontowane krzesełka na trybunach.

Na to zadanie miasto zdobyło dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie ponad 3,8 mln złotych. W sumie cała inwestycja kosztować będzie około 3,9 mln złotych.

 – Cieszę się bardzo, że stadion KS Wisłoki zmienia swoje oblicze. Teraz będziemy realizować trzeci etap, ale w przygotowaniu jest ostatni, w ramach którego powstanie nowy biurowiec, bieżnia, zostanie także zadaszona trybuna zachodnia oraz wyremontowana wschodnia. Ten stadion będzie wkrótce wizytówką miasta – zaznacza Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

W ramach dwóch pierwszych etapów modernizacji stadionu została m.in. wybudowana trybuna stadionu wraz z zapleczem i infrastrukturą towarzyszącą w stanie surowym, pomieszczenia szatniowe, sanitarne i sędziowskie oraz parking. Stanęły również 4 maszty oświetleniowe stadionu piłkarskiego.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.