Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

XIX Powiatowa Olimpiada Ekologiczna w „Petrycym”

Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dębicy zorganizowało już po raz dziewiętnasty Powiatową Olimpiadę Ekologiczną. Miała ona formę quizu przeprowadzonego za pośrednictwem aplikacji kahoot.it z wykorzystaniem smartfonów.

W dzisiejszym wydarzeniu Powiat Dębicki reprezentowała Anna Wilczyńska Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy. Celem olimpiady było propagowanie postaw proekologicznych przez Powiat Dębicki wśród młodzieży.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Jan Klich z ZSZ nr 1 w Dębicy
II miejsce – Michał Zawora z II LO w Dębicy
III miejsce – Oliwia Pawełek z ZSE w Dębicy

Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Fot. LO w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.