Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Basen w Parku Stomilowskim dokładnie 60 lat temu ! Kto pamięta ? FILM

Basen w Parku Stomilowskim obok huśtawek i kolebacza. Wszyscy „starzy” dębiczanie znają to miejsce. U nas na filmie z 1963 roku autorstwa Ryszarda Bubla. Kto pamięta to miejsce ?

Jak wspomina Krzysztof Bubel, syn autora filmu było to miejsce oblegane przez dębiczan w lecie. „Dno było pochyłe i maksymalna głębokość tego basenu wynosiła  około 80 cm. Pośrodku „basenu” widoczna metalowa rura, zakończona głowicą to dysza fontanny. Kiedy tryskała wodą dawała niesamowity efekt. Pozostałość po „basenie” to dzisiaj placyk zabaw ze zjeżdżalnią. Zachowało się też oryginalne ogrodzenie” – wspomina Krzysztof Bubel.

Zapraszamy do subskrybowania kanału ziemiadebicka.pl na YouTube

A tak Park Stomilowski wyglądał 55 lat później w 2018 roku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.