Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Bezpieczny Senior” – debata 30 kwietnia

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy zaprasza na otwartą debatę społeczną w ramach cyklu „Bezpieczny Senior”, która odbędzie się 30 kwietnia 2024 roku o godz. 10.30 w Dziennym Domu Seniora w Dębicy przy ulicy Mościckiego. Tematem debaty będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo seniorów.

Debata kierowana jest przede wszystkim do seniorów. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak unikać najczęstszych zagrożeń, w tym różnego rodzaju oszustw. Jest to również okazja do omówienia zagadnień z zakresu ruchu drogowego. Przekazane zostaną także informacje o tym, gdzie szukać pomocy.

Wspólna dyskusja niewątpliwie wpłynie na podniesienie świadomości adresatów debaty na temat występujących zagrożeń oraz sposobów reagownia na niebezpieczeństwa.

Debata odbędzie się we wtorek 30 kwietnia 2024 roku o godz. 10.30 w Dziennym Domu Seniora w Dębicy przy ulicy Mościckiego.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.