Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jechali zdecydowanie za szybko. Stracili prawo jazdy i dostali mandaty w wysokości 1500 i 2000 złotych

Dwóch kierowców zlekceważyło przepisy i w miejscach, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechali zdecydowanie za szybko. Zarówno kierujący peugeotem jak i kierowca audi, stracili uprawnienia do kierowania pojazdami.

Podczas świątecznego weekendu, na terenie powiatu dębickiego, dwoje kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 23-letni mieszkaniec Słotowej. W sobotę kierujący audi, jadąc przez Lipiny, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 67 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

Dzisiaj po północy, w miejscowości Pustków, policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-letniej mieszkance Jodłowej. Kobieta jechała peugeot z prędkością 103 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na 3 miesiące oraz została ukarana mandatem karnym wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.