Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kończący kadencję wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz spotkał się z dyrektorami szkół


Dzisiaj, 23 kwietnia na sali narad w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie dyrektorów szkół z terenu gminy Dębica z wójtem Gminy Dębica Stanisławem Rokoszem. Była to okazja do wzajemnych podziękowań w związku z kończącą się kadencją.

W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy oraz byli dyrektorzy szkół z terenu naszej gminy. Podziękowali oni wójtowi Stanisławowi Rokoszowi oraz zastępcom wójta – Jackowi Drobotowi i Markowi Mikrutowi za lata owocnej współpracy, wsparcie i zaangażowanie w oświatę. Również Wójt złożył na ręce przedstawicieli szkół słowa podziękowań. Była to też doskonała okazja do podsumowań i wspomnień.

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy podjęto uchwały dotyczące również pracowników oświaty oraz działania placówek oświatowych. Zadbano o wydłużenie godzin funkcjonowania świetlic dla dzieci oraz doceniono pracę nauczycieli szkół z terenu gminy poprzez ustalenie regulaminów określających wysokość stawek wypłacania dodatków. Wyrażono zgodę na wzrost o 20 % wynagrodzeń pracowników niepedagogicznych w szkołach podstawowych oraz żłobkach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.