Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożegnanie maturzystów w dębickim „Ekonomiku” – ZDJĘCIA

W piątek 26 kwietnia miało miejsce pożegnanie uczniów klas piątych, którzy w maju przystąpią do egzaminu maturalnego. Podczas uroczystej akademii wręczono liczne nagrody i wyróżnienia.

Wśród wyróżnionych uczniów za wyniki w nauce znaleźli się:
kl. 5V – Gabiela Szumańska, Natalia Niwa, Natalia Gomułka
kl. V B1- Jakub Lesiak, Magdalena Urban, Aleksandra Kluza, Marta Krypel
kl. V C – Paulina Kamińska
kl. V G1 – Klaudia Cywa

Statuetkę PRIMUS INTER PARES dla najlepszego absolwenta otrzymał Jakub Lesiak z klasy VB1.

Najofiarniejszymi krwiodawcami byli: : Kinga Kawalec z 5C1, Natalia Cieśłik i Kinga Nylec z 5A1.

Nagrodzono również pozostałych krwiodawców: Jakuba Lesiaka, Mikołaja Płanetę i Mateusza Smolenia, Gabrielę Siembab i Wiktorię Surdel z 5B1, Angelikę Chymos, Aleksandrę Gawlik, Wiktorię Sowa, Pawła Śmietanę i Gabrielę Proszowską z klasy 5 C1, Natalię Serafin z 5A1 , Daniela Bieniek, Zuzannę Mądro, Milenę Niemiec, Martynę Pustułkę z 5R , Klaudię Cywa, Małgorzatę Krochmal, Macieja Pawełek i Damiana Skóra z klasy 5G.

Statuetkę THE VOICE OF EKONOMIK za reprezentowanie szkoły w konkursach i przeglądach wokalnych oraz zaangażowanie się w prowadzenie akademii i uroczystości szkolnych otrzymała Wiktoria Madej z klasy VR.

Akademię przygotowali p. Marta Cabaj i p. Paweł Głowacz wraz z uczniami: osoby prowadzące: Zuzanna Stanoch IIIF, Norbert Ciołek IIIA/grupa śpiewająca: Emilia Skrzek IVG, Nikola Kuźniar IIR, Anna Krystoń IG1, Wiktoria Madej VR, Zuzanna Stanoch IIF/recytatorzy: Natalia Nowak IV A, Wiktoria Warżel IV A, Tytus Szerszeń IV A, Dariusz Stasiak IV A/obsługa akustyczna: Kacper Mika i Patryk Pietruszka z kl. IVC/obsługa fotograficzna:Aleksandra Hawro IIIFG, Gabriela Haag IIIFG

źródło: FB ZSE w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.