Festiwal Kwiatów na dębickim Rynku już 8 czerwca

Warsztaty plecienia opasek i ozdób z kwiatów, warsztaty garncarskie, warsztaty kulinarne z kwiatów, warsztaty florystyki oraz wymiana sadzonek z własnych ogrodów to tylko kilka z punktów Festiwalu Kwiatów który odbędzie się na dębickim Rynku 8 czerwca.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Zielona Dębica, którego członkowie zapraszają wszystkich dębiczan na wydarzenie podczas którego na płycie Rynku będą stoiska m.in. z roślinami, kwiatami, będzie można skorzystać z doradztwa ogrodniczego oraz posłuchać szeregu wykładów i prezentacji m.in. na temat grzybów leczniczych ( opowie o nich naturoterapeuta Łukasz Mazur), kwiatów jadalnych ( prelekcja biologa Anny Kuźmik), roślinnej supermocy – wykład zielarki Domiceli Długosz Rosady. O motylach opowie leśniczy Andrzej Trzeciak. Uczestnicy Festiwalu Kwiatów będą mieli okazję obejrzeć występy dzieci z miejskich przedszkoli oraz wysłuchać koncertu kapeli „Iskierczanie” .

Fot. Zielona Dębica/Festiwal Kwiatów 2023

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.