„Jeżeli Twoja kobieta ma zły dzień – to uwierz mi Twój też będzie zły” i inne sentencje z osiedlowego sklepu

Miła i przyjemna atmosfera, niezwykle uprzejme sprzedawczynie i rząd kartek nad skrzynkami z błyskotliwymi sentencjami. „Jeżeli Twoja kobieta ma zły dzień – to uwierz mi Twój też będzie zły”. Inna mówi o tym, że są rzeczy które posiada tylko kobieta, a jest nią racja. W tym sklepie oprócz codziennych zakupów zyskuje się życiową, bezcenną mądrość.

Niewielki i świetnie zaopatrzony sklepik znajduje się w Dębicy przy ulicy Krakowskiej. Od lat nad skrzynkami z owocami co jakiś czas pojawiają się okolicznościowe sentencje. Co jakiś czas są one zmieniane w zależności od pory roku czy zbliżających się świąt. Jedna tylko wisi od wielu miesięcy, niezależnie od okoliczności. „Dopóki wszystko się udaje Bóg wydaje się niepotrzebny” – głosi napis nad skrzynką z czerwonymi jabłkami.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.