Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Gigantyczny pożar szkoły w trakcie matur!

Do ogromnego pożaru doszło dziś przed południem w Liceum Ogólnokształcącym w Grodzisku Mazowieckim. Ogień pojawił się na dachu budynku w czasie gdy w szkole odbywały się egzaminy maturalne.

To kolejny w ostatnich dniach pożar w naszym kraju. Wczoraj w Warszawie spłonęła hala przy ulicy Marywilskiej 44. Znajdowało się tam ponad 1400 sklepów. Wcześniej na Śląsku doszło do ogromnego pożaru składowiska odpadów. Dziś przed południem pożar wybuchł na dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego w Grodzisku Mazowieckim. W budynku odbywały się egzaminy maturalne. Wszyscy uczniowie i nauczyciele zostali ewakuowani – infromuje TVN24, która na bieżąco relacjonuje przebieg wydarzeń.

Obecnie pożar gasi około pięćdziesięciu strażaków.
Źródło: TVN24, PSP.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.