Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na 4 skrzyżowaniach w Dębicy działają tzw. czasoodmierzacze

Rok (kwiecień 2023-kwiecień 2024) trwała przebudowa sygnalizacji świetlnej na czterech skrzyżowaniach w Dębicy. W ramach inwestycji dokonano m.in. modernizacji i wymiany urządzeń sygnalizacji świetlnej w obrębie czterech skrzyżowań ulic: Krakowska – Krótka, Krakowska – Rynek – Sobieskiego, Rzeszowska – Rynek – Słowackiego, Rzeszowska – Strażacka – Kościuszki. Koszt inwestycji to ponad 1,4 miliona złotych.

W ramach zadania pn. „Przebudowa sygnalizacji świetlnej na terenie miasta Dębica – 4 skrzyżowania w centrum” oprócz wspomnianej modernizacji i wymiany sygnalizacji świetlnej wykonano także m.in. modernizację i wymianę niezbędnej infrastruktury technicznej (m.in. kanalizacji kablowej, kabli sygnałowych i zasilających, studni kablowych itp.), budowę centrum sterowania i zarządzenia sygnalizacją z zainstalowaniem pakietów oprogramowania oraz wykonano  doposażenie urządzeń sygnalizacyjnych o kamery monitoringu ze stacją pogodową i wyświetlacze czasu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.