Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na straganie w dzień targowy. Młode ziemniaki po 6,5 zł, czosnek po 3 zł, a truskawki …

Na dębickim zielonym rynku przy ulicy Kraszewskiego dziś, jak w każdą targową środę tłumy kupujących. Towarów nie brakuje, kupujących też, zwłaszcza, że pogoda dopisała. Pojawiły się już tegoroczne truskawki (22 zł), młode ziemniaki (6,5/kg), młody czosnek (3 zł sztuka), ogórki gruntowe 10-12 zł, sałata 4,5 zł, pomidory 12-15 zł. Nie brakuje też rozsady kwiatów i warzyw chociaż tanio nie jest. Sadzonki papryki czy pomidora kosztują po 5 złotych sztuka, pelargonie 8-9 zł. sztuka, rozsada kalarepy czy kapusty po 80 groszy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.