Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odchodzący wójt Stanisław Rokosz oficjalne otworzył Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Kochanówce

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kochanówce. 

Podczas wydarzenia ksiądz Roman Woźny, proboszcz parafii św. Stanisława BM w Pustkowie-Osiedlu, dokonał uroczystego poświęcenia placówki. Nie zabrakło także słów podziękowań skierowanych do wójta Stanisława Rokosza od kierownictwa COM – kierownika Piotra Mączki oraz zastępcy Joanny Kurgan.

Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne sprawuje pieczę nad 9 osobami z terenu gminy Dębica w ramach pobytu dziennego oraz 9 osobami w ramach pobytu całodobowego. Uczestnicy korzystają z zajęc aktywizujących oraz opieki fizjoterapeutycznej.

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.