Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Ewy Baran

27 maja w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie Ewa Baran, starszy specjalista pracy socjalnej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy z rąk Wojewody Podkarpackiego Teresy Kubas- Hul odebrała Złoty Medal za Długoletnią Służbę.

Odznaczenia państwowe, Prezydent RP przyznaje za działania na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, społeczności lokalnej, zasług w działalności społecznej, samorządowej i charytatywnej, na rzecz zachowania i upowszechniania dziedzictwa kulturowego, honorowego krwiodawstwa i za propagowanie idei czerwonokrzyskiej oraz wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

„Jesteśmy dumni, iż wśród 35 nagrodzonych osób jest pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy- pani Ewa Baran, która od ponad trzydziestu lat działa na rzecz mieszkańców Dębicy, a swoje obowiązki zawodowe wykonuje sumiennie i z dużym zaangażowaniem” – informuje na swojej stronie interentowej MOPS Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.