Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

21 czerwca otwarcie basenu letniego w Dębicy. Zobacz cennik !

Otwarcie basenu letniego przy ul. Sobieskiego już od najbliższego piątku tj. 21 czerwca. Basen czynny w godz. 10.00 – 18.00

Ceny:

➡️bilet całodniowy normalny 12 zł,

8zł ( zakupiony po godz. 15.00 )

➡️bilet całodniowy ulgowy 8 zł,

6 zł ( zakupiony po godz. 15.00 )

➡️ bilet rodzinny 30 zł ( 20 zł zakupiony po godz. 15.00 )

➡️ bilet wstępu zbiorowy dla grup zorganizowanych letniego wypoczynku dzieci i młodzieży,liczących minimum 10 osób w dni powszednie – 6 zł /os ( opiekun bezpłatnie )

Zniżki obowiązują dla:

➡️DKR + Dębicka Karta Dużej Rodziny,

➡️DKS Dębicka Karta Seniora,

➡️OKS Ogólnopolska Karta Seniora,

➡️OKR3+ Ogólnopolska Karta Rodziny 3 +

Honorujemy karty: MULTISPORT, MEDICOVER SPORT, FIT PROFIT,

Na terenie kompleksu znajduje się mała gastronomia w zupełnie nowej odsłonie, gdzie serwowane będą lody, lemoniada, orzeźwiająca granita w kilku smakach, gofry, frytki, zapiekanki, nuggetsy.

Płatność gotówką bądź kartą.
źródło: MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.