Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

21-latek który był sprawcą zdarzenia w Zasowie miał 3 promile. Pijany 43-latek z Brzostka na widok policji usiłował ukryć się w budynku gospodarczym

Tylko podczas soboty policjanci zatrzymali 2 pijanych kierowców. Pierwszy z nich był sprawcą zdarzenia drogowego w Zasowie. Na miejscu okazało się, że samochód marki Rover, zjechał z drogi i uderzył w mostek. Kierujący został zatrzymany w Wiewiórce, był nim 21-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile.

1,6 promila alkoholu w organizmie miał kierujący fiatem punto, 43-letni mieszkaniec Brzostka, który został zatrzymany na jednej z posesji w Kleciach. Mężczyzna na widok radiowozu, chcąc uniknąć kontroli drogowej zjechał z drogi i chciał ukryć się na terenie budynku gospodarczego przydrożnej posesji.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Nietrzeźwi kierowcy za swoje czynny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.   

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.