Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

28-latek za kierownicą fiata był pijany

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia w Łękach Dolnych, gdzie kierujący fiatem wjechał w prawidłowo kierującego audi. Okazało się, że 28-latek, siedzący za kierownicą fiata, był pijany. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17 w Łękach Dolnych. Zgłoszone zdarzenie drogowe dotyczyło zderzenia się samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierujący osobowym fiatem, wjeżdżając na drogę z pierwszeństwem przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem audi. 28-letni mieszkaniec Łęk Dolnych, sprawca kolizji, jak się później okazało był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 0,7 promila. Poszkodowany w zdarzeniu kierujący audi, 26-letni mieszkaniec Pilzna był trzeźwy.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji, a pojazd zabezpieczyli na policyjnym parkingu. Po zakończonych czynnościach, 28-latek został przekazany rodzinie, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.