Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Autostrada A4. Pożar ciężarówki przewożącej pomidory. Słup dymu widoczny był z daleka

Fot. PSP Tarnów

Do groźnego pożaru doszło wczoraj wieczorem około godziny 20.00 na autostradzie A4 na 498 kilometrze w rejonie przejazdu nad ulicą Niedomicką w Tarnowie (pomiędzy węzłami Tarnów Zachód a Tarnów Centrum) Z niewiadomych przyczyn zapaliła się ciężarówka przewożąca pomidory. Słup dymu widziany był z odległości kilku kilometrów.

Fot. PSP Tarnów

„Na miejscu zdarzenia działania ratowniczo gaśnicze prowadziło 27 strażaków przy użyciu 4 samochodów gaśniczych i 2 specjalistycznych samochodów ratownictwa chemiczno – ekologicznego. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległa ciężarówka przewożąca pomidory, w tej chwili działania strażaków skoncentrowane są na zebraniu oleju napędowego z jezdni z uszkodzonego zbiornika paliwa pojazdu. Ruch na autostradzie w kierunku Krakowa jest całkowicie zablokowany” – relacjonowali przebieg akcji gaśniczej strażacy z PSP Tarnów.

Fot. PSP Tarnów

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Na autostradzie utworzył się długi korek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.