Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębica/Pustków. Pijani kierowcy zatrzymani przez policjantów. Rekordzista miał 3,5 promila alkoholu w organizmie

Podczas minionego weekendu policjanci, trzykrotnie interweniowali wobec kierowców, którzy podróżowali na „podwójnym gazie”. Jeden z nich kierujący toyotą, miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Pierwszym nietrzeźwym kierowcą – rowerzystą, okazał się 33-letni mieszkaniec Pustkowa. W piątek około godz. 10, w Pustkowie, policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Do obywatelskiego zatrzymania doszło w piątek około godz. 19, w Dębicy na ulicy Lipowej. Mieszkaniec powiatu dębickiego uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Jak się okazało, 52-latek prowadził toyotę mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd. Szybka reakcja i właściwa postawa zgłaszającego pozwoliła wyeliminować z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę i zapobiec ewentualnej tragedii na drodze.

Kolejne zdarzenie z udziałem nietrzeźwego kierowcy, miało miejsce w niedzielę w Dębicy na ulicy Poddęby. Podczas kontroli drogowej, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Kierujący pojazdem, 41-letni mieszkaniec Dębicy, miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Wszyscy kierowcy, którzy podróżowali pijąc wcześniej alkohol, odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.