Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębickie lato 2024 – Przewodnik po wydarzeniach wakacyjnych

Lato to wyjątkowy czas, który w naszym mieście obfituje w różnorodne wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Dla mieszkańców i gości przygotowano bogaty program atrakcji, który zadowoli zarówno miłośników muzyki, sportu, sztuki, jak i rodzin z dziećmi. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wydarzenia, które warto wpisać do swojego kalendarza.

Nasze miasto latem tętni życiem i oferuje mnóstwo atrakcji dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, kina, sportu czy sztuki, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do aktywnego udziału w wakacyjnych wydarzeniach i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Tego lata dzieci z Dębicy skorzystają także z letniego wypoczynku na koloniach, półkoloniach i obozach sportowych, dofinansowanych ze środków miasta. Programy te oferują bogaty wybór atrakcji, od zajęć sportowych, przez warsztaty artystyczne, po wycieczki edukacyjne.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń uzyskają Państwo u Organizatorów. Zachęcamy do śledzenia mediów jednostek miejskich oraz kontaktu w celu weryfikacji zasad udziału w imprezach i dostępności miejsc.

Dodatkowo, mieszkańcy miasta mają do dyspozycji liczne parki oraz boiska sportowe, które są doskonałym miejscem do rekreacji i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.