Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębiczanie w Strefie Kibica na dębickim Rynku – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj w Strefie Kibica na dębickim Rynku zgromadzili się mieszkańcy Dębicy by kibicować reprezentacji Polski w meczu z reprezentacją Holandii.

„Energia kibiców była fantastyczna, mimo rezultatu meczu. Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami i wspierali polskich piłkarzy! A już 21 czerwca czeka nas kolejny mecz biało-czerwonych! Będzie gorąco, więc przygotujcie się na wielkie emocje i kibicujmy razem! – napisano na profilu FB Miasto Dębica.

Organizatorami Strefy Kibica są : Mateusz Kutrzeba Burmistrz Miasta Dębica, Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.