Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dni Pilzna 2024

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Dni Miasta, które odbędą się w dniach 22 – 23 czerwca 2024 r. na Rynku w Pilźnie ✨
SOBOTA, 22 CZERWCA:
✨Sobota przyniesie mnóstwo radości, emocji i zabawy!
✨Na scenie pojawią się urocze przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Pilźnie, utalentowani Uczniowie ze Szkoła Podstawowa Strzegocice oraz fantastyczna Martynka Mroczka z Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach.
✨Następnie czeka na Was niesamowity występ estradowy dla dzieci oraz energetyczna dyskoteka w pianie z niezastąpionym Kinder SID – Organizacja imprez dla dzieci
✨Studio Ruchu FORMA rozgrzeje nas pokazami aerobiku i tańca z elementami zumby. Wieczór zakończymy zabawą taneczną z DJ SID🎶
❤️KGW Pilźnianki W Akcji zapewni dzieciom mnóstwo radości, oferując malowanie twarzy, piękne warkoczyki, koraliki, cekiny oraz brokatowe tatuaże, a wszystko to przy orzeźwiającej lemoniadzie.
❤️ Ale to tylko początek! Na najmłodszych czekają także darmowe zjeżdżalnie, przepyszny popcorn i wata cukrowa, a także magiczna fotobudka 360.
Łowcy talentów zainspirują Was niezwykłymi eksperymentami, natomiast Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapewni dodatkowe niespodzianki. Wszystko to dla naszych małych gości – zupełnie za darmo!
NIEDZIELA, 23 CZERWCA
W nadchodzącą niedzielę zapraszamy na niezwykłe występy:
✨nasze wspaniałe, niezwykle utalentowane Mażoretki Zespół mażoretkowy Jupiter
✨niesamowita Blanka Żybura z widowiskowymi akrobacjami powietrznymi,
✨donośny, jubileuszowy koncert Orkiestra Dęta OSP Pilzno
✨pełen werwy występ Kapeli DoOporÓ
✨harmonijny Chór Mieszany Pilzno
✨pełen pasji i energii występ niesamowitej Joanna Lesiak z Zespołem
✨Adrian Czaja gwarantujący niezapomniane przeżycia muzyczne
✨ ekscytujący koncert CLEO, który na długo pozostanie w pamięci.
Te wyjątkowe wydarzenia organizują :
✨Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka,
✨Dom Kultury Pilzno
oraz nasi wspaniali sponsorzy:
❤️Hotel Sezam Machowa
❤️Tysweld
❤️Taurus
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.