Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

I Dębickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Klubie Endorfina Fitness&Gym !

To był weekend pełen wrażeń! Jednym z wydarzeń, które podniosło klubową temperaturę były I Dębickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Były to pierwsze takie zawody organizowane przez Klub Endorfina Fitness&Gym i pierwsze takie zawody w mieście Dębica.

Zawody obejmowały konkurencję „Wyciskania sztangi leżąc” w formule otwartej w trzech podejściach oraz dwóch kategoriach, a punktacja została przydzielona według formuły Wilks’a.

Na podium w każdej kategorii znaleźli się:

Kategoria MĘŻCZYŹNI JUNIOR (do 20 rż.):
🥇 1 miejsce – Król Konrad
🥈 2 miejsce – Kulon Konrad
🥉 3 miejsce – Tomaszek Damian

Kategoria MĘŻCZYŹNI SERNIOR (powyżej 20 rż.):
🥇 1 miejsce – Jurkiewicz Bartłomiej
🥈 2 miejsce – Sztorc Albert
🥉 3 miejsce – Kopala Patryk

„Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wzięły udział w zawodach oraz wszystkim, którzy pojawili się tego dnia, aby wspierać swoich startujących znajomych – były emocje, był doping, świetna robota!

Ogromne podziękowania należą się pomysłodawcy Patrykowi Chmura oraz każdemu zaangażowanemu w przygotowania członkowi naszego zespołu, a także Jakubowi Szewczykowi, który odwiedził swoje ‘stare śmieci’ i wspierał zawody w roli głównego sędziego – z taką ekipą można działać! Nie może tutaj zabraknąć oczywiście wyrazów wdzięczności dla głównych partnerów tego wydarzenia – NUO Pizza Neapoletana oraz Enigma Fit Box – dziękujemy, że możemy na Was liczyć! – napisali na swoim profilu FB organizatorzy zawodów z Klubu Endorfina Fitness&Gym.

źródło: Klub Endorfina Fitness&Gym/ Fot. Dariusz Tyrpin
(2) Facebook

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.