Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Informatycy z „Kwiatka” w gronie najlepszych na świecie!

Kolejny raz z rzędu nasi uczniowie stanęli na podium w międzynarodowym konkursie w cyberbezpieczeństwie „Lockheed Martin CYBERQUEST”. Już w kwietniu b.r. informowaliśmy szczegółowo o pierwszym i trzecim miejscu naszych drużyn podczas zmagań w Mielcu i o samym konkursie (czytaj tutaj). Wtedy to podium „opanowały” nasz drużyny: pierwsze miejsce w Polsce zdobyła drużyna „Fish n Chips”, a trzecie „Mr Laser’s Team”.

Od lewej: „Fish n Chips” w składzie: Adam Stanoch (2aT), Kacper Oleksy (3bT), Sebastian Kloc (5aTP), Maksymilian Regner (5bTP) i Hubert Dziuk (3bT) oraz „Mr Laser’s Team” w składzie: Szymon Jagiełło, Kamil Lauzer, Krzysztof Kucharski i Michał Mikołajczyk (wszyscy z kl. 2bT)

Organizatorzy konkursu podali właśnie klasyfikację międzynarodową. Zespół „Fish n Chips” zdobył II miejsce, powtarzając swój sukces sprzed roku. Druga nasza drużyna, „Mr Laser’s Team”, uplasowała się na siódmym miejscu, co jest ogromnym sukcesem, gdyż są dopiero w drugiej klasie i startowali w osłabieniu (4 zamiast 5 członków drużyny).

Poniżej prezentujemy pierwszą „10” klasyfikacji międzynarodowej:
Miejsce Lokalizacja Nazwa drużyny Nazwa Szkoły Punkty
1.United States Virtual Half Dome Franklin High School 258
2.Mielec, Poland Fish n Chips Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy 203
3.Marietta, Georgia Drop Table Participants Gwinnett School of STEM 200
4.Marietta, Georgia SFHigh School Team 3+2 South Forsyth High School 189
5.United States Virtual STC Santa Teresa High School 188


6.Mielec, Poland Team Support Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku 185
7.Mielec, Poland Mr Laser’s Team Zespół Szkół nr 2 im Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy 183
8.Denver, Colorado Killer Queen Rock Canyon High School 181
9.United States Virtual Cyberists Fairmont Preparatory Academy 178
10.Fort Worth, Texas West Team 2 Plano West Senior High School 175

źródło: ZS nr 2 im. E. Kwiatkowskiego

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.