Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kraj. Groźny wypadek autokaru

Do wypadku rejsowego autokaru doszło dziś ( 20.06) przed godziną 7 rano w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim. Jadący DK-17 kierowca nagle zjechał z drogi na pobocze i uderzył w przepust, doprowadzając do wywrócenia się autokaru. Pojazdem podróżowało łącznie 57 osób. W wyniku wypadku siedem osób przewieziono do szpitali. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci. Ruch jest wahadłowy.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 7 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów krasnostawskiej drogówki wynika, że kierujący rejsowym autokarem relacji Kijów-Warszawa zjechał nagle do przydrożnego rowu i uderzył w przepust doprowadzając do wywrócenia się autokaru. Pojazdem podróżowało łącznie 57 osób, w większości obywateli Ukrainy.

Do szpitali z miejsca wypadku zostało przewiezionych łącznie 7 osób, w tym jedno dziecko. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pojazdem w chwili wypadku kierował 39-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.
Na miejscu wypadku pracują krasnostawscy policjanci. Na czas prowadzonych czynności wprowadzono ruch wahadłowy.
starszy sierżant Anna Chuszcza
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.