Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

MAGNAT nominowany do Oscarów Marketingu!

MAGNAT, marka premium Śnieżki został nominowany do prestiżowej nagrody Best Brands Awards 2024, znanej jako Oscary Marketingu!

W trzeciej edycji badania Best Brands Poland, przeprowadzonego przez GfK – an NIQ company, wzięło udział ok. 400 firm, a w ankiecie swoją opinię wyraziło 8 tys. respondentów. Marka Magnat została wyróżniona w kategorii Best Momentum Brand.

W konkursie uhonorowano linie produktowe, które wyróżniły się innowacyjnością i kreatywnością, a dzięki ciągłemu doskonaleniu i adaptacji strategii marketingowych do zmieniających się warunków rynkowych budują lojalność klientów.

W gali Best Brands Awards 2024, która miała miejsce 6 czerwca w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, Śnieżkę reprezentowali: Łukasz Dobrowolski, Group Brand Director oraz Marcelin Matusiak, Customer I

źródło: Śnieżka

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.