Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Nadchodzi burza. Nie parkujcie aut w pobliżu drzew!

Fot. PSP Nowy Targ

W ciągu najbliższych godzin przez nasz region będą przechodzić burze. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu, możliwy jest grad. Gwałtowne podmuchy wiatru mogą przeracać drzewa lub odłamywać grube gałęzie. Dlatego, jeżeli jest to możliwe unikajcie parkowania swoich aut w pobliżu dużych i starych drzew. Zdjęcia przygniecionego busa zostały wykonane trzy dni temu w powiecie nowotarskim.

Fot. PSP Nowy Targ

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.