Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Otwarcie sezonu na basenie letnim przy ul. Sobieskiego w Dębicy

Dobiegają końca prace przygotowawcze do otwarcia sezonu letniego na terenie basenu przy ul. Sobieskiego w Dębicy. Otwarcie sezonu odbędzie się 21 czerwca.
Więcej szczegółów dotyczących otwarcia basenu MOSIR poda na początku przyszłego tygodnia.
A Wy jak wspominacie basen przy Sobieskiego, zwłaszcza ten z dawnych lat ?

Tak wyglądał basen przy ul. Sobieskiego ponad 20 lat temu, w 2003 roku (fot. ziemiadebicka.pl)

Tak wygląda współcześnie – 2024 (fot. MOSiR Dębica)

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.