Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Podkarpaccy „łowcy głów” namierzyli poszukiwanego przez policję

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za mężczyzną list gończy. Podkarpaccy „łowcy głów” namierzyli poszukiwanego. Ukrywał się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego. Chcąc uniknąć zatrzymania schował się pod schodami.

W drugiej połowie maja br., podkarpaccy „łowcy głów”, przyjęli do prowadzenia poszukiwania 37-latka, który chcąc uniknąć konsekwencji za swoje zachowanie, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa na małoletniej poniżej 15 roku życia.  

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili intensywne czynności, mające na celu ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego 37-latka. Ich praca przyniosła efekty. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego.

W miniony piątek, funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Drzwi do domu były zamknięte i mimo wielokrotnego wzywania, nikt nie otwierał. Policjanci wiedzieli, że w budynku przebywa poszukiwany przez nich mężczyzna, dlatego podjęli decyzję o siłowym wejściu do domu.

37-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szczelinie pod schodami. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. 

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.