Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Policjanci zatrzymali pijanego 38-letni kierowcę jadącego ul. Tysiąclecia w Dębicy

Policjanci udaremnili dalszą jazdę 38-letniemu kierowcy skutera, który zdecydował się prowadzić po alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, gdy jechał ulicą Tysiąclecia w Dębicy. Za popełnione przestępstwo, wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj policjanci dębickiej prewencji, patrolujący Dębicę zauważyli kierowcę skutera, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd używając świetlnych i błyskowych sygnałów radiowozu. Kierowcą jednośladu okazał się 38-letni mieszkaniec Grudnej Dolnej.

Mężczyzna, który kierował skuterem, był pijany. Alkomat wykazał, że miał w organizmie ponad 2,4 promila alkoholu. Pojazd nie miał również ważnych badań technicznych i po zakończeniu interwencji został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Teraz mieszkańca powiatu dębickiego czekają konsekwencje prawne.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.