Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Region. Płonie zabytkowy kościół św. Heleny ZDJĘCIA

Fot. PSP Nowy Sącz

Dziś nad ranem, około godz. 5.00 doszło do pożaru zabytkowego XVII wiecznego kościoła św. Heleny w Nowym Sączu. Na miejscu trwa akcja gaśnicza. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów strażaków.
Strażacy z zalanego wnętrza świątyni wynieśli zabytkowe obrazy i tabernakulum z Najświętszym Sakramentem oraz ołtarz główny i dwa ołtarze boczne. Zwęgleniu uległa część prezbiterium, a wnętrze kościoła zostało zalane wodą.

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Fot. PSP Nowy Sącz

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.