Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Region. Tragiczna śmierć w rzece

„Dzisiaj o godzinie 17:27 do SKKM wpłynęło zgłoszenie że w rzece Dunajec zaginął mężczyzna. Do działań zadysponowano 5 wozów bojowych w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno -Nurkowego.

W wyniku prowadzonych poszukiwań o godzinie 18.45 nurek zlokalizował poszkodowanego na dnie rzeki i w tym momencie osoba ta została ewakuowana na brzeg. Podjęto RKO niestety mimo usilnych starań strażaków nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanemu” – informują na swoim profilu strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.