Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rusza budowa skateparku w Dębicy

Blisko 700 tys. złotych będzie kosztować budowa skateparku przy ul. Ligęzów w Dębicy. Do końca roku powstanie tor do jazdy na rolkach i deskorolkach. Firma OBO Polska Sp. z o.o. na realizację zadania ma sześć miesięcy.

Inwestycja obejmuje powstanie m.in.: Quarter pipe, funbox z poręczą 3/3 +, poręcz 2/3 +, piramidy, quarter Pipe + bank Ramp, Street Platform, poręczy prostej, ławki młodzieżowej oraz stojaka rowerowego.

Początkowo w budżecie na to zadanie było przeznaczone 500 tys. złotych, ale władze miasta zdecydowały o przesunięciu dodatkowych 183 tys. złotych na ten cel. Dzięki temu powstanie wyczekiwana atrakcja skierowana głównie do młodych osób, które cenią sobie takie formy aktywności na świeżym powietrzu.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.