Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Świetny występ zawodników Dębickiego Klubu Karate Kyokushin

Dębicy karatecy zaliczyli udany start w Mistrzostwach Regionu Południowego, które odbyły się w Bielsku Białej.

Wprawdzie u zawodników było widać jeszcze zmęczenie po ME ale duch walki, charakter i doświadczenie pozwolił im osiągnąć dobre wyniki w Bielsku Białej.
1 miejsce Nikodem Szerszen 5 walk
2 miejsce Nikodem Depowski 4 walki
2 miejsce Gabriela Osuch 2 walki
3 miejsce Kuba Depowski 4 walki

Start zaliczył jeszcze Oliwier Depowski , który uplasował się poza podium. Duże brawa dla zawodnikow za udany start oraz emocjonujące i bardzo widowiskowe walki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.