Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tą drogą na razie do Stasiówki i Stobiernej nie dojedziesz

Od wczoraj nie mam możliwości przejazdu drogą powiatową w Nagawczynie do Stasiówki i Stobiernej. Droga została zamknięta. Tydzień temu komunikat w tej sprawie (z terminem rozpoczęcia prac 3 czerwca) ukazał się na stronie Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy. Prace najprawdopodobniej potrwają jeszcze co najmniej przez tydzień. Objazd możliwy jest drogami lokalnymi zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.

Na drodze ściągnięto już stary asfalt i prowadzone są prace ziemne zmierzające do przygotowania utwardzonego podłoża pod nowy asfalt. Niestety samochody się rozpędzają i jadą , a od wczoraj nie ma już na tej drodze przejazdu” – informuje nas Czytelnik.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.