Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uwaga mieszkańcy Zasowa, Dąbia, Ździarca i Radomyśla Wielkiego!

To prawdopodobnie ten sam osobnik, który został zaobserwowany w Borowej kilka tygodni temu. Tym razem fotopułapka zrobiła zdjęcie zwierzęciu w rejonie Radomyśl Wieki – Ździarzec – Dąbie – Zasów.

fot. z fotopułapki Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie

Myśliwi z Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie zamontowali z lasach w okolicach Radomyśla Wielkiego fotopułapkę, której udało się zrobić zdjęcie niedźwiedziowi. – Jest to młody osobnik który może się przemieszczać , nie ma stuprocentowego potwierdzenia aby prowadził osiadły stan- informują myśliwi.

fot. z fotopułapki Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie

Zdjęcia zostały wykonane w lasach pomiędzy Dąbiem a Zdziarcem w gminie Radomyśl Wielki. W naszym regionie nie występuje ten gatunek, wiec jako nowość dla mieszkańców, spacerujących po lasach w regionie, przekazujemy informację w formie ostrzeżenia i przypominamy podstawowe zasady zachowania w przypadku natotkania drapieżnika, który z reguły nie atakuje jeśli nie czuje zagrożenia.

Więcej informacji jak zachować się w przypadku napotkania zwierzęcia można znaleźć na stronie Licencjonowanego Przewodnika Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Źródło: Podgórskie Koła Łowieckie w Tarnowie, Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.