Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wczoraj dębiccy policjanci przebadali 330 kierujących. Nie wszyscy byli trzeźwi

Ponad 330 kierowców przebadali wczoraj dębiccy policjanci w ramach działań „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze zatrzymali 3 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Wczoraj od rana, dębiccy policjanci prowadzili na terenie całego powiatu działania pn. „Trzeźwy poranek”. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie, przede wszystkim nietrzeźwych kierowców. W ciągu kilku godzin, policjanci przebadali stan trzeźwości 332 kierujących. W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili 3 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol.

Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Słotowej, który kierował toyotą. Został zatrzymany do kontroli drogowej w Pustkowie Osiedlu. Alkomat wykazał w jego organizmie 0,7 promila alkoholu. Później, policjanci interweniowali w miejscowości Latoszyn wobec kierującej citroenem. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 47-letniej mieszkanki Gumnisk. Urządzenie wykazało w jej organizmie 1,4 promila alkoholu. Następnie w Opacionce, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 48-letniego mieszkańca Gogołowa. Mężczyzna prowadził hyundaia mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Wszystkie pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Nietrzeźwi kierowcy stracili prawo jazdy i teraz odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.