Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wyprzedaż garażowa już 22 czerwca !

„Przeglądnij swoje szafy, zobacz jakie masz niepotrzebne rzeczy na strychu, w piwnicy, w garażu, porozmawiaj ze swoimi dziećmi które zabawki, gry planszowe już ich nie interesują, a może już dawno wyrosły i zajmują Ci tylko miejsce przynieś te rzeczy 22 czerwca na I w bieżącym roku wyprzedaż garażową. Zielona Dębica zaprasza” – zachęca na FB do wzięcia udziału w Wyprzedaży Garażowej Małgorzata Kędzior, członkini Stowarzyszenia Zielona Dębica.

Wyprzedaż garażową organizuje Stowarzyszenie Zielona Dębica. Wyprzedaż ma charakter otwarty i każdy jest mile widziany — zarówno w roli wystawcy, jak i kupującego. Podczas wydarzenia każdy odpowiada za swoje stoisko wystawiennicze i porządek na nim.
Więcej informacji i zgłoszenia przyjmują członkowie Stowarzyszenia Zielone Miasto Dębica tel. 608 098 067 lub 507 107 261

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie na parkingu miedzy ZUS-em a MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.