Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele w Gminie Pilzno

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Pilźnie miało miejsce wręczenie uczniom Nagrody Burmistrza Pilzna za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i artystyczne. Nagrodzeni zostali także nauczyciele z placówek oświatowych za wyniki pracy dydaktycznej i wychowawczej z uczniem zdolnym.

Nagrodzenie uczniowie reprezentowali swoje szkoły oraz gminę Pilzno w powiecie dębickim i województwie podkarpackim, a także na zawodach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Gratulacje otrzymali również rodzice nagrodzonych uczniów.

Nagrodę Burmistrza Pilzna otrzymali uczniowie:

Borys Garboś – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – laureat konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
w Rzeszowie, II miejsce w Powiatowym Konkursie z języka angielskiego dla szkół podstawowych,
Martyna Lebryk – ucz. kl. IV Szkoły Podstawowej w Pilźnie – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego VIRTUOSO, II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2024, III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młodzi Wirtuozi”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Teodora Leszetyckiego,
Zofia Domin – ucz. kl. VI Szkoły Podstawowej w Pilźnie – II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka”,


Blanka Żybura – ucz. kl. IV Szkoły Podstawowej w Pilźnie – I miejsce w tanecznych Mistrzostwach Polski Federacji WADF, I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Polski „Open Polish Dance Cup”, I miejsce w festiwalu tanecznym „W sercu Bieszczadów”, II miejsce w ogólnopolskim turnieju tańca „Gracja 2024”, II miejsce w ogólnopolskim festiwalu tańca nowoczesnego „Shock Dance”,
Wojciech Bąk – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – I miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym, laureat ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”,
Wojciech Kawa – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – laureat konkursu z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie,


Przemysław Rynkar – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – finalista konkursu z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie,
Oskar Kasprzyk – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na 1000 m, II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 1000 m chłopców,
Aleksander Dobosz – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Pilźnie – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 100 m chłopców, II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych chłopców na 1000 m,
Daniel Kudra – ucz. kl. VI Szkoły Podstawowej w Machowej – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA-pchnięcie kulą,


Maja Stawarz – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Zwierniku – finalista konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
w Rzeszowie, III miejsce w powiatowym konkursie j. angielskiego „Master of Words”,
Tymoteusz Kozioł – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Łękach Górnych – I miejsce w eliminacjach gminnych i powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej,
Bartłomiej Tragarz – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Łękach Dolnych – I miejsce w gminnych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, II miejsce w powiatowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, II miejsce w rejonowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, XI miejsce w wojewódzkich drużynowych zawodach w tenisie stołowym, Jakub Lebryk – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Łękach Dolnych – I miejsce w gminnych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, II miejsce w powiatowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, II miejsce w rejonowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym, XI miejsce w wojewódzkich drużynowych zawodach w tenisie stołowym,


Aleksander Szulborski – ucz. kl. V Szkoły Podstawowej w Strzegocicach – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach dzieci w biegu na 1000 m, I miejsce w Podkarpackiej Lidze Pływackiej Dzieci w konkurencji: na 50 m w stylu klasycznym w I i III edycji, na 100 m w stylu zmiennym, I miejsce w Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego 2024: na 100 m i 200 m w stylu klasycznym, I miejsce na 100 m w stylu zmiennym, II miejsce na 50 m w stylu motylkowym,
Emilia Szulborska – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Strzegocicach – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 600 m dziewcząt, II miejsce w „Biegu po zdrowie” realizowanego w ramach akcji czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki, III miejsce w Pucharze Ziemi Podkarpackiej na 200 m w stylu zmiennym, III miejsce w Pucharze Prezydenta Mielca na 200 m w stylu zmiennym,


Oskar Socha – ucz. kl. VII Szkoły Podstawowej w Strzegocicach – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 300 m chłopców, II miejsce w „Biegu po zdrowie” realizowanego w ramach akcji Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki,
Rafał Papiernik – ucz. kl. VIII Szkoły Podstawowej w Strzegocicach – II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 1 000 m, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 1 000 m chłopców, I miejsce w „Biegu po zdrowie” realizowanego w ramach akcji Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki.

Burmistrz Pilzna przyznał także nagrody nauczycielom, chcąc w ten sposób wyrazić uznanie za wyniki pracy dydaktycznej i wychowawczej z uczniem zdolnym.

Nagrody otrzymują:

Agnieszka Pieniądz – Bęc– nauczycielka j. polskiego Szkoły Podstawowej w Pilźnie, której uczniowie odnieśli sukcesy w powiatowym konkursie ortograficznym, ogólnopolskim dyktandzie niepodległościowym, ogólnopolskim konkursie plastycznym,
Paulina Pietruszka – nauczycielka j. angielskiego Szkoły Podstawowej w Pilźnie, której uczeń został laureatem konkursu kuratora oświaty z j. angielskiego oraz konkursu na szczeblu powiatowym,
Małgorzata Synowiecka – nauczycielka historii Szkoły Podstawowej w Pilźnie, której uczniowie zostali laureatem i finalistą konkursu kuratora oświaty z historii
Marcin Kudłacz – nauczyciel wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Pilźnie, którego uczniowie odnieśli znaczące sukcesy w zawodach w indywidualnych biegach przełajowych i biegu na 1000 m na szczeblu powiatowym,


Maciej Leszczyński – nauczyciel wych. fizycznego Szkoły Podstawowej w Pilźnie, którego uczeń odniósł znaczące sukcesy na szczeblu powiatowym w biegu na 100 m i w indywidualnych biegach przełajowych na 1000 m,
Marta Pietron – nauczycielka j. angielskiego Szkoły Podstawowej w Zwierniku, której uczennica została finalistką konkursu kuratora oświaty z języka angielskiego,
Agata Smołucha – nauczycielka wych. fizycznego Szkoły Podstawowej w Machowej, której uczeń odniósł sukces w lekkoatletycznych zawodach sportowych w pchnięciu kulą na szczeblu powiatowym,
Marta Dziadyk – nauczycielka wych. fizycznego Szkoły Podstawowej w Strzegocicach, której uczniowie odnieśli sukcesy w lekkoatletycznych zawodach sportowych w biegu na 300 m i na 1000 m na szczeblu powiatowym,


Dominik Stechnij – nauczyciel wych. fizycznego Szkoły Podstawowej w Strzegocicach, którego uczniowie odnieśli sukcesy w lekkoatletycznych zawodach sportowych w biegu na 1000 m chłopców na szczeblu wojewódzkimi i szczeblu powiatowym oraz w biegu na 600 m dziewcząt na szczeblu powiatowym,
Krystyna Brudny – nauczycielka wych. fizycznego Szkoły Podstawowej w Łękach Dolnych, której uczniowie odnieśli sukcesy w rejonowych i powiatowych zawodach w tenisie stołowym.

źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.