Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zapraszają na spacer ornitologiczny

Stowarzyszenie Zielona Dębica po raz kolejny zaprasza na spacer ornitologiczny. Tym razem wybierzemy się nad rzekę Wisłokę i zalew Mokrzec, aby poobserwować ptaki związane ze środowiskiem wodnym. Miejsce zbiórki to plac przy tamie wodnej w Mokrzcu (https://maps.app.goo.gl/TaHcGbFnBv48tmBj9).

Spotykamy się tam o godz. 8:00. Pójdziemy wzdłuż zalewu i dojdziemy do cypla nad samą rzeką Wisłoką. Łącznie trasa będzie wynosić 6 km, a cały spacer potrwa około 2-3h. Wydarzenie poprowadzi członek Stowarzyszenia Zielona Dębica, ornitolog Rafał Szczerbik z Podkarpackiego Towarzystwa Ornitologicznego. Zachęcamy do zabrania ze sobą lornetki, przewodników terenowych do oznaczania ptaków i obuwia terenowego. Wydarzenie zostanie odwołane w przypadku deszczowej pogody.

źródło: Zielona Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.