Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zderzenie motocyklisty z samochodem

Fot. OSP Brzostek

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Zawadce Brzosteckiej. Doszło tam do zderzenie motocykla z samochodem osobowym. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Siła uderzenia była tak wielka, że poważnie został uszkodzony tył auta. Udział w akcji wzieli strażacy z GBA OSP KSRG Brzostek, GLBART OSP KSRG Brzostek, GCBA OSP KSRG Siedliska Bogusz, GLM OSP Zawadka Brzostecka, GBA PSP JRG nr Dębica, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.


Fot. OSP Brzostek

Fot. OSP Brzostek

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.